Açık bluz

★★★★☆

açık bluz için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Açık bluz?

Bu tablonun yalnızca bir kılavuz olduğunu lütfen unutmayın. Farklı üreticilerden açık bluz bazen değişir, bu nedenle doğru elbise boyutu markadan markaya değişebilir.

Yem kalınlığı ve türü de çok önemlidir. Oldukça sıcak kışın kısa mesafeler için günlük yaşam için bir şeyler bulun veya kar fırtınasında bile dışarıda saatler geçirin, örneğin köpeğinizle dışarı çıkmak için? Bizimle her ihtiyaç için ve her zevke uygun olanı bulacaksınız.

Euro'nun tam yarısı için Vaude'deki Kabru Hooded III'ü süper sıcak alıyorsunuz, ancak maalesef dış malzemenin DWR'si o kadar iyi değil. Yine de: bizim fiyat ipucu.

Polardan açık bluz, uçucu havalarda da popülerdir. Düşük ağırlıkları ve iyi ısı yalıtımı ile etkilerler. Özel olarak kaplanmış fonksiyonel ve membran tekstilleri de vücudu rahat ve kuru tutar: vücudun kendi nemini dışarıya bırakır, ancak aynı zamanda soğuğun dokuya dışarıdan nüfuz etmesine izin vermez.

Ekipman söz konusu olduğunda, her şey beklediğimiz gibi (fiyatta, haklı olarak). Yağmur ve aşırı ısınmaya karşı Gore-Tex membran, soğuk günler için çıkarılabilir, sıcak günler için havalandırma yuvaları.

Her durumda, önce bakım etiketinizdeki yıkama talimatlarını not edin. Çoğu durumda çamaşır makinesinde bir tane yıkamak mümkündür. Durum böyle değilse, bunları elle yıkamalı veya temizliğe teslim etmelisiniz.

Boş zamanlarınızda daha rahat olmak istiyorsanız, bazen aşağıdaki varyantlar arasında seçim yapabilirsiniz. Sonbahar ve ilkbahar için Üaçık bluz olarak idealdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku