Açık bikini

★★★★☆

açık bikini için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Açık bikini?

Dışarıda soğuduğunda, doğru açık bikini zorunludur. İlkbahardan yaza ve yazdan sonbahara geçiş dönemi için, adından da anlaşılacağı gibi, rüzgârın kullanıcısına geçmesine izin vermemek için bir rüzgarlık önerilir. Rüzgar kırıcılar hafiftir ve bu nedenle düşük ek ağırlık neredeyse fark edilmediğinden paten için de mükemmeldir. Rüzgarlık sürekli fermuarlı veya yarım fermuarlı olarak mevcuttur. Biraz daha sıcak bahar günleri için, çizgisiz varyantta rüzgar kırıcıların yanı sıra biraz daha taze ve çok rüzgarlı günler için filtre seçeneği bulacaksınız, örneğin kaykay veya bisiklet için bir tane olması gerekiyorsa. Ayrıca bir arka plan olabilirse, bu özel tasarımı çevrimiçi mağazamızda da bulacaksınız. ayrıca kullanıcılarına rüzgar izin vermeyin ve ayrıca son derece rahat görünün. Yani bisikletçinin veya el ilanı stilinin üzerindeyseniz, en iyi şekilde bir tane ile servis edilirsiniz. Zamansız ve dayanıklıdır, bu yüzden yatırım yapmaya değer! Rüzgar kırıcılar gibi, softshell son derece hafiftir ve genellikle rüzgar ve su itici bir kumaştan veya başka bir yumuşak üst malzemeden oluşur ve genellikle polar ile kaplanır. Böylece biriyle ne yaptığınıza bağlı olarak hava durumuna veya gelgitlere de meydan okuyabilirsiniz.

Isıtma çıkışı, ceket yapısına bağlı olarak dışarıda veya içeride olabilen bir düğme ile kontrol edilir. Dışarıda olması biraz daha uygun görünüyor çünkü ayarı değiştirmek istiyorsanız (açmak zorunda değilsiniz) daha kolay erişebilirsiniz.

Yıkamadan önce üreticinin dikilmiş talimatlarını lütfen unutmayın. Burada, aşağı ürünlerin doğru bakımı ve temizliği ile ilgili ipuçları içeren talimatları bulacaksınız.

Sherpa'dan Karl Lagerfeld'in açık bikini soğuk günlerde de şık bir arkadaştır. İnsan sıcak ve her şeyden önce sonbahar ve kış boyunca zarif hale getirilir. Göğüste renk koordineli KARL logo nakışı elbette eksik olmamalıdır. Sürekli besleme buzlu sıcaklıklarda kalıcı ısıyı garanti eder. Örme kazak, yün pantolon ve botlarla gerçekten harika görünüyor.

Bununla birlikte, bu arada, sentetik elyaf dolgusu gibi iyi alternatifler de vardır. Bu dolgu neredeyse aşağıyı yalıtır. Ek olarak, ıslatıldığında bile hızlı bir şekilde kuruyabilir ve toplanamazlar. Ayrıca, hiçbir hayvana işkence edilmediğine dair% 100 kesinliğe sahipsiniz.

Şekil tip O'sunuz? Sonra dar omuzlarınız, ince bacaklarınız ve dişi kalçalı küçük beliniz var. Vücudun ortasından uzaklaşmak için, aşırı büyük stilde aşırı kesim kullanmalısınız. Belinizi vurgulamak istiyorsanız, bel kordunun yardımıyla daha sıkı bağlayabileceğiniz katları kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir kordonları yoksa, kemer mükemmel aksesuarınızdır. Büyük davlumbazlar gözlerinizi karnınızdan uzaklaştırır ve güzel dekorunuzu vurgular.

Doğru elbise boyutunu seçmek, açık bikini için optimum görünüm ve kusursuz kullanım konforunda önemli bir rol oynar. Bu paragrafta uygun boyutu nasıl belirleyeceğinizi öğreneceksiniz:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku