Acı kahve deri mont

★★★★☆

acı kahve deri mont için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Acı kahve deri mont?

astarlı başlık: İnsanlar başlarının üzerinde en fazla ısıyı verse de, tüm acı kahve deri mont davlumbazlarla donatılmamıştır. Bununla birlikte, astarlı davlumbazlar bile idealdir, böylece ısı da yeterince saklanabilir.

Ayrıca fermuarlı iki yan cebi vardır. Ayrıca, bu cepler iç kısımda sıcak bir polar kumaş ile donatılmıştır. Bu şekilde, elleriniz soğuk algınlığı saldırılarına iyi hazırlanır.

Su geçirmez pratik detaylarla doludur. Kürk yaka sentetik ve çıkarılabilir. Yaka çok yüksek kapanır ve Orta Avrupa'da bir fular gereksiz kılar. Ek olarak, manşon uçları, yarısı elin üzerine çekilebilen kayma manşonları ile donatılmıştır - çok hoş. Buna ek olarak, çok fazla depolayacak kadar büyük iç ve dış ceplere sahiptir.

Sonunda Velcro çubuklu önceden oluşturulmuş kollar, özellikle yürüyüşe bir sırt çantası geldiğinde hareket özgürlüğünü artırır. Singi acı kahve deri mont özelliği, stresli bölgelerdeki sağlam ağır hizmet tipi kumaştır.

Sonuç: Pratik, rahat, sizi gerçekten sıcak tutar ve dışarıya nem bırakır. Fermuarın üzerindeki çift kumaş tabakası vücutta sıcaklığı tutar, büyük başlık kafayı korur. O bizim test kazananımız!

Üst fiyat segmentinde bulunabilir ve diğerlerinden biraz daha pahalıdır. Ancak buna göre, nitel bir işlem türü vaat etmektedir.

Genellikle hafif olarak adlandırılan hafif acı kahve deri mont, kalın erkekler için çok sıcak ve çok soğuk olduğunda kullanılan Üacı kahve deri mont. Kalın olanların aksine, sadece hafif bir beslemeye sahiptirler, bu da serin sonbahar ve ilkbahar günlerine rahat bir uyum sağlar. Birçok farklı model ve renkte hafif olanlar var. Kamuflaj gibi her zevke uygun bir şey vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku