Açelya mont

★★★★☆

açelya mont için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Açelya mont?

Çantalar temel ekipmanın bir parçasıdır ve aslında her dış mekan açelya mont bulunur. Yine de, onları sözsüz bırakmak istemiyoruz. Ellerinizi ceplerinize koyduğunuzda ellerinizin ısınması için izolasyonun dışarıda olduğundan emin olun.

V rakamıyla daha geniş omuzlarınız ve oldukça dar kalçalarınız var. Beliniz dar ve düz. Gözlerinizi omuzlarınızdan uzaklaştıran katlar ve katlar kullanmalısınız. A-line kesimdeki katlar burada çok uygundur, bu yüzden aşağıda biraz daha kesilirler. Yama cepleri ile de mümkündür, çünkü bunlar görünümü aşağıya doğru yönlendirir. Sessiz renklerde daha kısa renkler de bacaklarınıza odaklanmak için çok uygundur.

Modern IRIEDAILY Trapas özellikle dikkat çekicidir: organik pamuk, etnik desenli sentetik yünden yapılmış üst kısım nedeniyle mutlak göz alıcıdır. Yaka ile birleşen entegre yumuşak oyuncak astar ile, soğuk sıcaklıklarda bile sizi sıcak tutar - ve harika görünüyor: fermuar düğme panelinin altına gizlenmiş ve kaburga daireleri de içeride. Gece ormanları, Siyah, Hazel ve Çikolata renkler için mevcuttur.

En soğuk kış ayları geldiğinde, sıcak bir açelya mont zamanı. En iyi ve parkas seçimimiz piyasadaki en sıcak seçimlerdir - aşağı doldurma (veya bazen sentetiklerle) ile doldurulur ve buzlu sıcaklıklara ve uluyan rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bunlar şehirde kullanılmak üzere geliştirilen gündelik parçalardan dağcılık için uygun modellere kadar uzanmaktadır. Bazıları çift iş yapmak için iyi bir konumdadır.

Erkekler olsun ya da olmasın farklı tasarımlar, renkler ve malzemeler.,,,,, Parkas vb. Çoğu çok kolay kesilir ve düzdür. Trendsetters ayrıca kordondan oluşan veya çılgın bir desene sahip karmaşık olanlara başvurmayı sever. Seçim hakkında emin değilseniz, kıyafetin geri kalanına dikkat etmelisiniz. Basit pantolon ve spor ayakkabılarla, desensiz tek renkli bir tavsiye ederiz. Ancak trend bilincindeyseniz ve yeni görünümler için bir türseniz, renkli bir parka veya desen veya baskı içeren bir parka da kullanabilirsiniz.

Büyük boy blazer veya soğuk mevsimdeki gibi sevgili yaz arkadaşlarımızı yas tutmak zorunda değiliz, çünkü önümüzdeki sezonun stil ve teknoloji açısından hiçbir şekilde daha düşük değildir. Sadece dışarıdan popüler olmayan sahte, bu yıl yine rahat görünüyor, ama aynı zamanda gerçekten sıcak tutuyor. Hafif olanlarımızı kış versiyonuyla kürkle değiştiriyoruz. Süet veya lake deriden yapılmış olsun, daha uzun veya kısa kesilmiş olsun: astarlı, çok yönlü bir gerçek olduğunu gösterir. Buna ek olarak, moda tutkunları bu yıl yine kış klasiğine güveniyor: özellikle renkli modeller bize yaptı ve kasvetli bir kış gününde her kıyafet için göz alıcı.

Bu açelya mont dolgusu genellikle sentetik bir elyaftan (bazen taklit kuzu derisi şeklinde) oluşur. Ancak yün dolgulu varyantlar da var, örneğin Fjällräven'den Singi Wool Parka.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku