Abiye pantolon ve bluzlar

★★★★☆

abiye pantolon ve bluzlar için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Abiye pantolon ve bluzlar?

Burada da iki farklı ana dolum şekli vardır: abiye pantolon ve bluzlar aşağı astarlı veya Primaloft gibi sentetik bir elyafla doldurulmuştur. Daha önce gösterildiği gibi, en iyi ısı-ağırlık oranına sahiptirler (hiçbir şey hafif ve aynı zamanda aşağı kadar sıcak değildir), ancak neme duyarlıdırlar. Sentetik elyaf tonları neme duyarsızdır, bakımı kolaydır ve hızlı bir şekilde tekrar kurutulur. Yüksek kaliteli tonlar, aşağıya kıyasla aynı ısı çıkışı ile sadece biraz daha ağırdır. Bu nedenle, hangi özelliklerin sizin için önemli ve belirleyici olduğunu görmek sizin için önemlidir.

Amerikan boyutu tanımlamaları için nefes alabilir kısaltma xtra-xtra-large (çok, çok büyük). Tüm tekstil ürünleri için olduğu kadar, aynı zamanda nesnelerin ve mobilyaların genel boyut açıklaması için de geçerlidir.

Soğuk mevsim hemen köşede! Önümüzdeki birkaç ayı sadece sıcak odalarda geçirmek istemiyorsanız, aynı zamanda daha soğuk alanlarda doğanın tadını çıkarmak istiyorsanız, er ya da geç aşırı soğuk için uygun bir tane düşüneceksiniz.

Kışın düşük sıcaklıklarda veya kutup bölgelerinde alpin yüksek irtifa turları ve keşif gezilerinde, aynı zamanda günlük yaşamda soğuk havalarda, abiye pantolon ve bluzlar veya ikinci katman olarak kullanılabilir. vücudu hipotermiden korumak için sentetik dolguda olduğu gibi iyi ısı yalıtımı sunar. Bunlar genellikle su geçirmez değildir, sadece su iticidir ve bu nedenle şiddetli yağmurda giyilmemelidir. Bununla birlikte, sentetik besleme, ıslakken bile yeterli ısıyı yalıttığı gerçeğine kıyasla belirleyici bir avantaja sahiptir. Bu özellikle buz tırmanışı veya kayak gezileri gibi dağ sporları için yararlıdır. Ancak günlük yaşamda da kolay olarak kullanılabilirler.

Her zaman kalın bir şekilde doldurulması gerekmez ve iyi bir ceket mutlaka bin kord ve fermuara ihtiyaç duymaz. Aynı zamanda süper basit, ancak yüksek kaliteli yünden yapılmış - Only'nin bu kısa paltosu gibi. Cüzdanda delik yok ve yorumlara göre, şehirde bir kış için her zaman yeterince sıcak.

Lisa RädleinTermal + rüzgarlık Shimano tarafından bu özellik olarak adlandırılır: gerekirse önlük manyetik klipsler kullanılarak ön tarafa asılabilir, böylece göğse karşı belirgin ek koruma sağlar. Gore

Islak koruma, özellikle kışın son derece önemlidir. Islanır ıslanmaz, sentetik lifler çok fazla ısı kaybetmez. Öte yandan, ıslaklık pratik olarak işe yaramaz. Burada bir abiye pantolon ve bluzlar yardımcı olur, uygun havalarda (sentetik lifler için de önerilir) çekersiniz veya emprenye edilmiş olanlara dikkat edersiniz. Tabii ki, bu sadece sınırlı bir ölçüde yardımcı olur, ancak hiçbir şeyden daha iyidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku