Abiye hırka

★★★★☆

abiye hırka için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Abiye hırka?

Su geçirmez abiye hırka vardır ve bunlar sadece su iticidir. Su itici hafif yağmur veya hafif kar yağışı için uygundur, su geçirmez bir yağmurlu da giyilebilir. Nasıl yıkanır?

Şimdi modayı düşünmenin neredeyse çok soğuk olduğu zaman geliyor. Ana şey sıcak, sadece düşünüyorsun! Çünkü buzlu rüzgar kulaklarınızın etrafında ıslık çaldığında, Revenant'taki Leonardo DiCaprio gibi dolaşmak istersiniz.

Şiddetli yağmura dayanabilecek birine ihtiyacınız var mı?? Uzun süreli yağmurda bile kuru ve sıcak kaldığınızdan emin olmak istiyorsanız, yağmur geçirmez bir tane seçmek en iyisidir - kadınlar ve erkekler için modellerimiz var. Biri sizi kuru tutar ve aşağı sizi sıcak tutar. Tüm hava koşullarına en iyi şekilde adalet yaparız. Çoğumuz su itici bir kumaşa sahibiz, bu yüzden hafif yağmurda bile endişelenmenize gerek yok.

Hamilelik modası artık eski moda değil, aksine. Hamile kadınlar için güzel kışlık montlar sunulmaktadır. Mamalious, abiye hırka ürün yelpazesinde de çok moda olan bir üreticidir. Noppies ayrıca herhangi bir stile uyan tüm anne adayları sunar. bir göbek deliği olarak giyilebilir, aynı zamanda anne adayı olarak bilmeniz gereken başka bir markadır. Soğuk kış günlerini rahat bir şekilde geçirmeniz gereken slogana göre, kaput, fermuar ve stand-up yaka ile geniş bir seçim bulacaksınız.

Polyester veya poliamid gibi rüzgar geçirmez ve su itici sentetik liflerin dış malzeme olduğu kanıtlanmıştır. Her iki sentetik elyafın bakımı kolaydır, dayanıklı ve nemi zorlukla emer. Islanmanız gerekiyorsa sıcak tutulacaksınız.

Biri ördek veya kaz ile kaplı bir aşağı su kuşlarının alt tüylerini açıklar. Bunlar çok elastik olmaları ile karakterizedir. Ayrıca, diğerlerine kıyasla, genellikle çok hafif, nefes alabilir ve aynı zamanda kullanıcıyı çok sıcak tutarlar. Bu nedenle, soğuk kış günleri için vazgeçilmez bir unsurdur.

Aşağı kışlık bir ceket, sizi sıcak tutmak için abiye hırka kolları, gövdesi ve kaputundaki farklı alanları doldurarak dolgu ve tüy karışımını kullanabilir. Dolgulu en iyi ceket, dolguyu sizi sıcak tutacak, ancak hareketinizi kısıtlamayacak şekilde yerleştiren ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku