Abiye elbise tesettür 2015

★★★★☆

abiye elbise tesettür 2015 için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Abiye elbise tesettür 2015?

Dolgu farklı kalınlıklarda ve dolayısıyla farklı sıcaklıklarda olabilir. Dolgu kalınlığı hakkındaki bilgileri (bizim için mevcut olduğu ölçüde) ilgili ürün açıklamasında »Doldurma ağırlığı« altındaki teknik detaylar altında bulabilirsiniz. abiye elbise tesettür 2015 ile bu sadece bir gram spesifikasyonudur, dolgu lifleri ile g / m²'lik bir gösterge bulacaksınız.

Test daha az sıcaktı ve Pearl Izumi, Sportful ve Endura'nın belirgin şekilde inceliyordu. Donma çevresindeki sıcaklıklarda daha uzun temel birimlerde hızla donar. En büyük avantajınız: Daha hafif, daha fazla hava geçirgen malzeme nedeniyle, modeller önemli ölçüde daha nefes alabilir, ter daha iyi kaçabilir ve üst vücut daha uzun süre kuru kalır. Sportful'un Ar-Ge Yoğunluğu, yoğun dağ geçitlerinde bile, içinde neredeyse hiç nem yokken bile olağanüstü nefes alabilirliğini beğendi. Ancak Rapha'nın Pro Team Training'de de testçiler iç mekan ikliminden etkilendiler. Santini'den - ama çok sıcak - Vega Xtreme çok daha terli hissetti, ancak testçiler Craft'ın Hale SubZ'sinde nefes alabilirliği de eleştirdi.

Geniş ısıtma alanları: Isıtılmış ceketin ısıtma bileşeni ithal karbon fiberden oluşur ve sırt ve boyun pozisyonunda geniş ısıtılmış alanlara sahiptir. Olgun ısıtma teknolojisi ile aşırı soğuk havalarda hızla ısınabilir.

Yılın soğuk ayları başladığında, kış koşullarıyla başa çıkabilen uygun kıyafetlere de ihtiyacımız var. abiye elbise tesettür 2015 temeldir ve bu nedenle herhangi bir gardıropta eksik olmamalıdır. Hangi mülklerin olması gerektiğini, hangi türlerin farklılaştırılması gerektiğini, satın alırken nelerin dikkate alınması gerektiğini ve bu kılavuzda çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bazı test cihazları manşetleri kendi başlarına iyi bir fikir olan bir başparmak deliği ile rahatsız eder. Bazıları parmaklarının üzerinden geçiyor. Sadece bir yönde çalışan ve aynı zamanda sert olan fermuar, biniciler için pratik değildir. Eyerde iki yönlü fermuar önemlidir, böylece en iyi şekilde oturabilirsiniz. Aksi takdirde kıyafetler mideye şişirilir ve sürüş sırasında rahatsız edilir.

Test sonucu: Daha sportif, MTB için optimize edilmiş bir kesimi olsaydı, kış bisikleti için mükemmel olurdu! Kolların altına ve yanlara havalandırılan Primaloft Black Eco ile besleme sayesinde çok sıcak, ancak kalın streç ve arkaya monte edilen ön RV sayesinde rüzgara pek nüfuz etmiyor. Ayrıca güçlü: üç RV cepli ekipman, özelleştirilebilir başlık ve kemer ayarı.

Islak koruma, özellikle kışın son derece önemlidir. Islanır ıslanmaz, sentetik lifler çok fazla ısı kaybetmez. Öte yandan, ıslaklık pratik olarak işe yaramaz. Burada bir abiye elbise tesettür 2015 yardımcı olur, uygun havalarda (sentetik lifler için de önerilir) çekersiniz veya emprenye edilmiş olanlara dikkat edersiniz. Tabii ki, bu sadece sınırlı bir ölçüde yardımcı olur, ancak hiçbir şeyden daha iyidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku