Abiye elbise süsleme fikirleri

★★★★☆

abiye elbise süsleme fikirleri için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat Abiye elbise süsleme fikirleri?

Belki de diğer herhangi bir abiye elbise süsleme fikirleri tipinden daha fazla olan kaput, bir kışlık ceket için çok önemlidir. İlk olarak, kaput neredeyse her zaman geri kalanıyla aynı yalıtım tipine sahip olacaktır, bu nedenle kaplamanın gövdesinde yüksek kalite, kaputtaki ağırlık için mükemmel sıcaklık anlamına gelir. İkincisi, iyi bir soğuk hava başlığı ayarlanabilir ve başın etrafına sıkıca oturabilir, böylece rüzgar nüfuz etmez veya başlık kafadan üflemez (birçok teknikte soğuk havayı engellemek için yakanın etrafında fırtına kanatları vardır). Sonuçta, dağcılık ve tırmanış için uygun birçok performans odaklı davlumbaz var. Kask uyumluluğu, kaputu kasksız giymek için daha büyük ve biraz daha az arzu edilir hale getirir, ancak kaput eşit şekilde sıkıldığı sürece bizim için bir engel değildir.

Kumaş yumuşatıcılardan kaçının, aksi takdirde aşağı yapıştırın. Tenis topları da kurutucuda olmalıdır. Böylece aşağı tekrar şişirilir, böylece en iyi şekilde ısınır. Ve dürüst olalım: doğru olanla, don sürüş sırasında sizi soğuk bırakır. Buz gibi soğuk.

Test sonucu: Ön tarafta işlenen Primaloft göleti soğuğa karşı güçlü bir koruma sağlar, aksi takdirde Pearli terli olanı önleyen su itici yumuşak kabuk malzemesinden oluşur. Hızlı inişlerde, soğuk rüzgar birikmemiş ön RV'den çeker. İki yan RV cepli aksesuarlar alır. İşlem kusursuz.

Down, ıslakken izole etme yeteneğini kaybeder ve bu nedenle bu listedeki tüm abiye elbise süsleme fikirleri neme karşı bir miktar koruma sağlar. Çoğu suya dayanıklı veya su iticidir, yani. sıkıca dokunmuş bir üst malzemeye ve hafif nemin soyulmasına izin veren kalıcı bir su itici (DWR) kaplamaya sahiptirler. Bunu işlenmiş veya hidrofobik aşağı ile birleştirmek (aşağıya eklenen ve su emilimini azaltan ve daha hızlı kurumasını sağlayan bir işlem) ıslak ve şiddetli karda bile oldukça etkili bir sisteme sahiptir.

Biri ördek veya kaz ile kaplı bir aşağı su kuşlarının alt tüylerini açıklar. Bunlar çok elastik olmaları ile karakterizedir. Ayrıca, diğerlerine kıyasla, genellikle çok hafif, nefes alabilir ve aynı zamanda kullanıcıyı çok sıcak tutarlar. Bu nedenle, soğuk kış günleri için vazgeçilmez bir unsurdur.

Bu düğmelerin çoğunda sıcaklık göstergesi olarak hizmet veren ve mevcut sıcaklık ayarınızı gösteren LED aydınlatma bulunur. Çoğu üç ısıtma seviyesine sahip olduğundan, genellikle üç renkle sembolize edilir - kırmızı (yüksek), beyaz (orta) ve mavi (düşük). Aynı prensip diğer ısıtılmış giysilerde de (örn. Isıtmalı eldivenler) bulunabilir.

Sportif abiye elbise süsleme fikirleri kot pantolon veya deriye, kış için ısınmaya kadar: Erkekler için her zevke ve hava durumuna göre farklı stiller içerir. Farklı varyantlar hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku