Abiye elbise moda

★★★★☆

abiye elbise moda için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Abiye elbise moda?

Dış kumaşın tipi ve kalınlığı da toplam ağırlıkta rol oynar. abiye elbise moda, ağırlığı artıran daha dayanıklı ve ağır maddeler kullanırken hafif ve ince teknik maddeler kullanma eğilimindedir. Öte yandan, daha kalın dış kumaşlar çatlaklardan ve küçük sıyrıklardan kaçınmak için çok daha uygundur ve bu nedenle daha uzun sürmelidir. Hafif olanlar çok dikkat ve dikkat gerektirir.

Sonbahar tipi: nadir tip, sarımsı altın alt tonlu cilt, çiller, yeşil, mavi veya turkuaz tonları ile kahverengi gözler, saç açık ila orta sarışın, kırmızı veya kırmızı ışıltılıdır.

Benim için önemli olan koruyucu fonksiyonlar (aşınmaya dayanıklı malzeme, dirseklerde koruyucular, omuzlar ve sırt), ısınma, rüzgar geçirmez malzeme, mükemmel işçilik ve güzel bir tasarımdı.

Rüzgar geçirmez, iyi beslenmiş ve su ve rüzgar için neredeyse aşılmaz - APTRO * abiye elbise moda ile soğuk havalarda iyi giyinirsiniz. Malzeme nefes alabilir ve entegre kar yakalama, kayak veya snowboard yaparken sizi soğumaya karşı da korur. Birçok fonksiyonel torbaya ve büzgüye sahip olanlar da birçok parlak tasarımda mevcuttur, bu nedenle yamaçlarda kaybolamazsınız.

Tabii ki, kışlık ceket eksik olmamalı. Hiç kimse uygun bir paltoyu kaçırmamalıdır. Biz daha dar kesim varyantının daha fazla hayranıyız. Bize göre, bu kesinlikle bir zevk meselesi olmasına rağmen, çok uzun olmamalı. Bir erkek paltosu özellikle lacivert, bej veya gri renklerde zarif görünüyor.

Conqueco'dan ısıtılmış olanlar, erkekler ve kadınlar için S ila XXL boyutlarında ısıtma sistemleri olarak mevcuttur. Pil güç bankası ve şarj cihazı ile birlikte verilir. Üç ısıtma bölgesi vardır: ikisi göğüste ve biri arkada. Isıtma çıkışı, kontrolör kullanılarak üç ısıtma seviyesinde ayarlanabilir. Ayarın düğmesi bir LED ile donatılmıştır ve karanlıkta da bulunabilir. Yüksek kullanım konforu ile karakterizedir. Modern kesim iyi bir uyumla ikna eder.

Rüzgar aksi takdirde buzlu bir kış gününü daha da kötüleştirebilir. Dış cildin tipi ve kalınlığı, yalıtımın miktarı ve dağılımı ve iç astarın kumaşı dahil olmak üzere bir parka rüzgar direncinde bir dizi faktör rol oynar. Kapağın kendisi özellikle önemlidir: abiye elbise moda düşük ağırlığa sahip mükemmel rüzgar direnci için Gore Windstopper veya Pertex gibi isimler bulacaksınız ve eğlence katları dış kumaşın kalınlığı nedeniyle rüzgarı engeller.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku