Abiye elbise kumaşları

★★★★☆

abiye elbise kumaşları için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al Abiye elbise kumaşları?

Kışın düşük sıcaklıklarda veya kutup bölgelerinde alpin yüksek irtifa turları ve keşif gezilerinde, aynı zamanda günlük yaşamda soğuk havalarda, abiye elbise kumaşları veya ikinci katman olarak kullanılabilir. vücudu hipotermiden korumak için sentetik dolguda olduğu gibi iyi ısı yalıtımı sunar. Bunlar genellikle su geçirmez değildir, sadece su iticidir ve bu nedenle şiddetli yağmurda giyilmemelidir. Bununla birlikte, sentetik besleme, ıslakken bile yeterli ısıyı yalıttığı gerçeğine kıyasla belirleyici bir avantaja sahiptir. Bu özellikle buz tırmanışı veya kayak gezileri gibi dağ sporları için yararlıdır. Ancak günlük yaşamda da kolay olarak kullanılabilirler.

Üretimde kullanılan dış malzeme, dayanıklılık, toplam ağırlık, ısı derecesi, nefes alabilirlik ve su direnci gibi çeşitli yönler üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

Yeninize girdiğinizde saf hissetme faktörü ve harika yumuşak bir oyuncak cilt sizi içeride bekliyor. Soğuğa ve konfora karşı ek koruma sağlar. Bazı üreticiler ayrıca kalça ceplerini yumuşak sentetik kürkle donatıyor, böylece elleriniz rahat bir yere sahip oluyor.

Her av türü av kıyafetlerine farklı talepler getirir. İyi bir abiye elbise kumaşları ideal olarak su geçirmez, rüzgar geçirmez ve nefes alabilen bir membrana sahiptir. Hiç değil ya da sadece hafifçe besleniyor. Böylece tüm yıl boyunca giyebilir ve soğan tabakası prensibinde giyebilirsiniz. Doğru iç çamaşırlarıyla birlikte, kışın bile iyi giyiniyorsunuz. En önemli şeylerden biri sağlam bir çözümdür, ancak her zaman mükemmel şekilde uygun değildir. Bu nedenle size her türlü av ve mevsim için uygun sunuyoruz.

Öncelikle çok katmanlı prensipte fonksiyonel giysiler aracılığıyla. Deride teri emen ve dış katmanlara geçiren bir fanila olması en iyisidir. Daha sonra doğrudan bir veya çok düşük sıcaklıklarda bir ısınma ara tabakası. Yelek, yağmur veya benimle olmak da benim için çok önemli, bu yüzden esnek kalıyorsun.

Ağırlık sizin için önemlidir? Gerektiğinde sizi sıcak tutacak, ancak aynı zamanda bozukluklar olmadan optimum performans elde edebileceğiniz kadar hafif birini mi arıyorsunuz?? Ultra hafif ve batı tam da ihtiyacınız olan şey. Genellikle bunlar daha düşük bir dolguya sahiptir ve bu nedenle özellikle aktif aktiviteler için uygundur. Daha az çıkışın her zaman daha az sıcaklıkla eşanlamlı olmaması önemlidir. Aşağı kalitesi ne kadar yüksek olursa, doldurma gücü o kadar yüksek olur. Yüksek kaliteli aşağı dolgular, daha küçük, daha hafif ve daha yumuşak bir sonuçla daha az aşağı ile daha fazla sıcaklık sağlar. Burada aşağı harikaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

abiye elbise kumaşları temiz havada ısındığında yumuşak ve esnektir. Geniş uyum sayesinde serbestçe hareket edebilir ve eğitimden ödün vermenize gerek yoktur. Dri-FIT teknolojisi ile donatılmış erkekler için, yoğun egzersizler sırasında bile kuru bir his sağlar. Doku deriden ter boşaltır ve inanılmaz derecede hızlı kurur - böylece hedeflerinize ulaşmak için kendinize güvenebilirsiniz. Yükselen sıcaklıklarda tazelik hissi için erkekler için nefes alabilen bir seçim yapın. File astarlı ve havalandırma elemanlarına sahip tasarımlar, ısının dışarıya boşaltılması ve soğuk havanın içeri girmesi için ekstra hava sirkülasyonu sağlar. Böylece aşırı ısınmaya veda edebilir ve kendinizi havaya uçurabilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku