A kesim uzun etek

★★★★☆

a kesim uzun etek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır A kesim uzun etek?

Buz gibi soğuk? Ön ve arka alanda PRIMALOFT dolguya sahip PRO TOUCH'dan a kesim uzun etek »Bayo« ile soğuk kış koşullarını duyuruyorsunuz. Nefes alabilen DRY PLUS ECO malzeme kaplaması, eğitim sırasında vücudu kuru tutan destekleyici nem yönetimini sağlar. Ön fermuarın altındaki basma düğmesi gibi açık olanların çalışırken açılmasını önleyen iyi düşünülmüş özellikler, PRO TOUCH'un çalışma deneyimine tanıklık eder.

Test sonucu: Sonbahar ve kış aylarında yüksek hızlarda yokuş yukarı giden XC bisikletçileri, kesinlikle terli olmayan ve sadece çok hızlı inişlerde soğuyan Octa ile havadar bir ısı dağıtıcısı alırlar. Düşük ağırlığı ve küçük paket boyutu nedeniyle, iki RV cepli ve küçük reflektörlerle donatılmış parça da turistler için ilginçtir.

Omuzlardaki difüzör vanaları sayesinde, hava kumaş katmanları arasında dışarıdan çekilir ve bir tür havalandırma sistemi gibi çalışır. Gerçek bir çaba göstersek bile, altında terlememiz zordu ve gereksiz ısı doğrudan çıkarıldı. Bu aşırı ısınmayı ve daha sonra soğumayı önler.

Pratik işlevlerle dolu bir el ile geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmış bu a kesim uzun etek sadece bakmak güzel değil, aynı zamanda şehirde veya hareket halinde yağmurlu bir gün için fonksiyonel bir arkadaştır. Ayrıca nemi vücudunuzdan uzak tutmak için elastik kelepçeler ve elastik bir bel bandı vardır. Ayarlanabilir başlık, kafanızın soğumasını önlemek için takılabilir ve rahat görünümünün ekstra bir parçasını verir.

Haber it? Daha fazla bilgi »Geçen kış altı heyecan verici MTB'yi iyice test edebildik. Test ettiğimiz renkler sadece 2022 model yılına yeni renklerle girdiğinden, bir bakışta test izlenimlerimiz.

Son avantaj form faktörüdür. Katlanabilir ve sıkılabilir olduğu için seyahat ederken çok az yer kaplar. Nakliye ve ambalajdan çıkarma için mükemmel, saniyeler içinde eski şekline geri döner.

a kesim uzun etek, uyku tulumları için EN sistemi gibi düzgün bir ısı ölçüm yöntemine sahip değildir, ancak bazı iyi işaretçiler vardır. Yukarıda tartışıldığı gibi, hem dolum gücünü hem de dolum ağırlığını göz önünde bulundurmalısınız. Ek olarak, dış kabuk ve aşağıdaki katmanlar önemlidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku