70 lik ve bol pantolon

★★★★☆

70 lik ve bol pantolon için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 70 lik ve bol pantolon?

Yağmura karşı klasik elbette 70 lik ve bol pantolon . Bu genellikle yukarıdan neme karşı tam bir koruma sağlar, böylece yürüyüşler ve yürüyüşler sırasında kuru kalır ve donmazsınız.

Tırmanma, dağcılık veya yüksek irtifa turları talep etmek için esnek bir tur - Rab Electron'un vaat ettiği şey bu. Tırmanma, kızak ve soğukta dururken, dolumunun ne yapabileceğini gösterebildi. ŞİMDİ DAHA AZ test raporlarıMeineteryx Atom SL Hoody testte

bir fermuarla kapatabileceğiniz göğüs seviyesinde planlanmıştı. Alt ceplerin her biri yukarıdan veya yandan kullanılabilen üst üste bindirilmiş iki cepten oluşur.

Gerçekten kalın ve sıcaklarsa, bu 70 lik ve bol pantolon, parkas ve katlar, sıfır derecenin altındaki canlı soğuk sıcaklıklarda günlük kış yaşamı için mükemmeldir, burada sadece kar yağar ve yine de yağmur yağmaz.

Isı depolayan koyun yünü döşemesi ve mantar granülasyonunun bir karışımından oluşur ve bunların kombinasyonu ısıyı depolamayı amaçlar. Ön ceplerde ve arkada ısıtılmış bölgeler, ayrı bir torbaya göze çarpmayan bir şekilde istiflenebilen bir güç bankası ile çalıştırılır. Daha sonra Bluetooth üzerinden bir akıllı telefona bağlanabilir. Bir uygulama (Deutsche Telekom tarafından geliştirilen) farklı bölgelerin kontrol edilmesini mümkün kılar. Dört ısı ayarına sahiptir: Cep Darbesi, Cep Yoğun, Arka Darbe ve Arka Yoğun. Bunlar istendiği gibi seçilebilir. Ek olarak, uygulama her zaman entegre sensörün içi aracılığıyla mikro iklimin mevcut sıcaklığını gösterir.

Size, türünüze ve etkinliklerinize uymalıdır - bu her satın alma tavsiyesinde size söylenmelidir. Düz dilde: şekil ve görünüm size göre uyarlanmalıdır.

Ama şimdi kutup hava cephesinde bir şeyler oluyor: Galileo dergisi yakın zamanda NASA teknolojisi ile yerleşik açık hava markalarını düzgün bir şekilde ısıtmak isteyen yenilikçi bir 70 lik ve bol pantolon sundu.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku