70 ilmek yakadan baslama yelek

★★★★☆

70 ilmek yakadan baslama yelek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 70 ilmek yakadan baslama yelek?

Termometre sonbaharın sonlarında serin sıcaklıklar gösterir göstermez erkekler için 70 ilmek yakadan baslama yelek ideal bir arkadaştır. Birçoğu kalın ve daha ince versiyonlarda mevcuttur. Yüksek kaliteli kumaşlardan kapitone edilebilir, doldurulabilir veya klasik şekilde dikilebilir. Erkekler için seçim çok büyük ve bu yüzden her tat için uygun bir tane var

Lisa RädleinGore'un çalkalama malzemesi geçen yıl devrim yaptı. Şimdi Gore, yalıtılmış net artı noktası için astarlanmış malzemeyi de kullanıyor: yağmur koruması

Bu, yüksek kaliteli dolgu sayesinde çok kalın olmaması ve hala güvenilir bir şekilde ısınması ile de sağlanır. Buna ek olarak, dışardan gelen su ve rüzgar itici doğası, ne rüzgar ne de havanın kullanıcıların vücuduna erişim bulamamasını sağlar.

Down, ıslakken izole etme yeteneğini kaybeder ve bu nedenle bu listedeki tüm 70 ilmek yakadan baslama yelek neme karşı bir miktar koruma sağlar. Çoğu suya dayanıklı veya su iticidir, yani. sıkıca dokunmuş bir üst malzemeye ve hafif nemin soyulmasına izin veren kalıcı bir su itici (DWR) kaplamaya sahiptirler. Bunu işlenmiş veya hidrofobik aşağı ile birleştirmek (aşağıya eklenen ve su emilimini azaltan ve daha hızlı kurumasını sağlayan bir işlem) ıslak ve şiddetli karda bile oldukça etkili bir sisteme sahiptir.

Kaz aşağı vs. Ördek aşağı: aşağı genellikle ördek veya kazlardan elde edilir. Kaz tüyü, ördek aşağısından daha büyük bir çapa sahiptir, bu da daha fazla ısı depolamalarını sağlar. Kaz tüyü inşaatı da ördek tüyü yapımından daha yüksektir.

Her zaman yanınızda bir şemsiye taşıyamazsınız ve bu yüzden fonksiyonel olanların her zaman bir başlığı vardır. Başlıklar çok sıkı olmamalıdır, aksi takdirde saç ve yüz ıslanır. İdeal olarak, başlık çıkarılabilir, ayarlanabilir ve bir ekranla donatılmıştır.

İki yıl sonra deneme aşaması sona erdi ve Oros markası ilk olarak bir Kickstarter projesi olarak kuruldu. Tüm bunları daha iyi hayal edebilmeniz için testte Oros 70 ilmek yakadan baslama yelek bakın.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku