70 cm gömlek

★★★★☆

70 cm gömlek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 70 cm gömlek?

Doğru 70 cm gömlek seçilirken tüm önemli mutfak eşyaları için çantalar ihmal edilmemelidir. En önemli şeyleri doğrudan vücudunuzda taşıyabilmek her zaman faydalıdır.

Soğuk geldiğinde ve sıcaklıklar düştüğünde, açık hava etkinlikleri sırasında her zaman sıcak kalma sorunu vardır. Bu gibi durumlarda hepimizin ek sıcaklık istediğine katılıyoruz. Isıtılmış olan bu sorunun çözümüdür - bu giysi, pil ısıtmalı elemanları yapısına etkili bir şekilde entegre ederek sizi aktif olarak sıcak tutar.

Ecoalf'dan Marangu, basit tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile etkileyicidir. Geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır ve şehirde yürüyüş yapmak için uygundur - aynı zamanda çeşitli açık hava etkinlikleri için de uygundur. Kapitone ceket altı farklı renkte mevcuttur.

Yıkama emprenye kullanın ve daha sonra 70 cm gömlek düşük sıcaklıkta kurutucuya yerleştirin. Buna benzer şekilde, karın gücünüzü artırmak için kurutucuya birkaç tenis topu koyabilirsiniz.

Orta uzunluk kalça uzunluğundadır ve yaklaşık dizlere kadar uzanabilir. Sadece üst vücudunuzu değil, bacaklarınızı da ısıtırlar ve bu nedenle soğuk mevsimler için sadık yoldaşlardır.

Sonuç: Hızlı bir şekilde dondurun ve öncelikle ahır için pratik bir tane arıyorlar? O zaman bu model sizin için doğru seçim olabilir. Artı nokta düğmeli yelek. Bu, yeleği olmayan modeli geçiş dönemi için uygun hale getirir, kışın yeleği sadece terbiye dersleri sırasında koyabilirsiniz. Çantalar cep telefonları ve Co. için alan sunuyor. Dezavantajları: Model oldukça ağırdır, hacimli şekil eyere müdahale edebilir.

Softshell: Fonksiyonel kumaş esas olarak 70 cm gömlek bulunur. Su iticidir, nefes alabilir ve nemi içten dışa taşır. Kısa bir yağmur duşu onları kolaylaştırır, yağan yağmurda bir sertlik kullanabilir veya makineyi yıkarken yumuşatıcı kullanamazsınız, çünkü bu yumuşak kabuk yapısının işlevselliğini azaltabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku