52 beden kadın mont

★★★★☆

52 beden kadın mont için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 52 beden kadın mont?

Bu, kış sporlarında uzmanlaşmış ve özellikle rüzgar ve su geçirmez bir 52 beden kadın mont şeklidir. Ayrıca çok sağlam ve nefes alabilirler, ancak çoklu malzeme katmanları nedeniyle oldukça yüksek bir ağırlığa sahiptirler. Dış tabaka genellikle Gore-Tex veya Sympatex gibi su itici bir plastikten ve iç ısınma veya yapağı tabakasından oluşur.

Örneğin, açık hava sporlarının hayranıysanız, rüzgar ve yağmurda bile spor aktivitenizde duramayacağınız şekilde suyunuzun itici olduğundan emin olmalısınız. Rahat bir uyum için yüksek kaliteli ve nefes alabilen malzemeye de güvenmelisiniz.

Tipik olanın da fonksiyonel bir başlığı vardır. Hem ve kollar şerit ile donatılmıştır. Coşku - bunun için gerçek, güzel ve işlevsel, birçok olumlu müşteri incelemesinde diyor.

Isınan havanın kollardan veya 52 beden kadın mont alt kısmından kaçamaması için, kapüşonlu kılavuzlara kol uçlarında Velcro manşetler ve ayarlanabilir bir etek verilmiştir.

X tipi olarak belirgin bir kalça ve geniş omuzlarınız var. Fiziğiniz güzel bir bele sahip bir kum saati gibidir. Bunu vurgulamak önemlidir! Bunu yapmanın en iyi yolu vücudun ortasındaki bir bağlama kemeridir. Veya bele daha yakın bağlanabilen sıcak bir parka ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman ayarlama için kordonlar vardır. Bel seviyesinde biten kısa olan da figürünüz için bir avantajdır. Ve biraz daha çarpıcı olabilir, bu yüzden parlak renkler seçin veya kürk vurgularıyla alın.

Bir tarafta ince ve hafif - diğer tarafta yumuşak ve sıcak. Koyu mavi ve bu nedenle son derece çekici renk ile bu, soğuk ve nemli günlerde en iyi arkadaştır.

Çantalar temel ekipmanın bir parçasıdır ve aslında her dış mekan 52 beden kadın mont bulunur. Yine de, onları sözsüz bırakmak istemiyoruz. Ellerinizi ceplerinize koyduğunuzda ellerinizin ısınması için izolasyonun dışarıda olduğundan emin olun.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku