46 beden gelinlik

★★★★☆

46 beden gelinlik için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 46 beden gelinlik?

Aslında cümlenin anlaşılabilir olduğunu düşündüm? yumuşakçalardan oldukları için bu 46 beden gelinlik ile ilgili bir sorunu olan en az birkaç kişi var gibi görünüyor, ama var?

Her mevsim klasik yün ceketle tanışıyoruz. Buzlu sıcaklıklarda veya modaya uygun bir katmanda kalın astarlı olsun, biraz daha hafif havalarda görünün - ceket ile her şeyi doğru yapabilirsiniz! Ancak bu kış vestiyerimizde biraz güneşe izin veriyoruz. Güle Güle Güle Siyah ve Gri! Yünlü katlar sarı, kırmızı, bebek mavisi veya yeşil gibi güçlü renklerde çok topikaldir. Kendinize güvenin ve gerçek bir moda ifadesi belirleyin!

Parka / ceket, yelek veya sıradan olsun, kapitone veya çanta ile donatılmış olması çok önemlidir. Kapitone olan geçiş dönemi için daha uygundur çünkü daha çevik ve daha az ısınmadır. Doldurulmuş ceplere sahip biri daha az hareketlidir, ancak tüm daha sıcak ve kış için idealdir.

Sıcaklık düştüğünde ve rüzgar rüzgarları sokaklarda fethedildiğinde, soğukla savaşmak için bir 46 beden gelinlik daha iyi bir şey yoktur. Hiç şüphe yok ki hacimli olanlar tekrar geliyor (ve gelecek kış için moda şovlarında gördüğünüz gibi, giderek daha önemli hale geliyorlar). Moncler, tasarımlarda fayda, konfor ve modayı birleştirir ve böylece en popüler markalar arasında onuncu sırada yer alır.

IRIEDAILY Blotchy sportif kesimi ile ikna ediyor. Vegan, kol uçlarında ve eteklerinde nervürlü manşetler, su itici ve nefes alabilen hafif yastıklıdır - her türlü hava koşulunda spor aktiviteleri için mükemmeldir. Fermuar süreklidir, başlık ve kemer ayarlanabilir. Yan ceplerde bir basma düğmesi bulunur. Siyah Gül, Siyah Şarbon, Lacivert, Kırmızı Şarap, Akşam Yemeği ve Binbaşı Kahverengi renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, şüphe durumunda, mümkün olan en iyi ısı tutma ve en iyi hareket özgürlüğünü garanti etmek için çok dardan biraz daha fazlasını seçmek mantıklıdır. Tabii ki, vücut sarılma modelleri özellikle iyi görünüyor, ancak hiçbir şekilde vücuda çok yakın ve çok yakın olmamalıdır.

Sıcak 46 beden gelinlik en önemli işlevi açıktır: soğuğa dayanmak sıcak olmalıdır. İdeal olarak, yağmur veya rüzgar gibi etkiler dışarıdan uzaklaştırılmalıdır. Bunu yapmak için rüzgarınız ve su geçirmezliğiniz olmalıdır. Ama önemli olan tek şey bu değil. Koşarken, bu ter altında ter, aksi takdirde altındaki nem hızla soğuyacağı için dışarı doğru yapılmalıdır. Çok iyi olanlar her zaman nefes alabilir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku