40 cm etek boyu

★★★★☆

40 cm etek boyu için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 40 cm etek boyu?

Ergonomik tasarım: çıplak minimum fermuarlı iki dış cep, göğüs cebi, iç cepler ve kulaklıklar için tutucu delik. Çift yönlü YKK fermuar ve düğme, ceket ve 40 cm etek boyu bağlamayı kolaylaştırır

Kadınlar renklere (örneğin kırmızı, mor, siyah veya koyu mavi) ve moda odaklanırken, erkekler düz renklere (örneğin kahverengi ve diğer temel renkler) ve işlevselliğe odaklanma eğilimindedir. Erkekler çoğunlukla siyahı seçer. Kadınlarda bir başka trend de açık kahverengi renkte uzun bir ceket ve hassas malzeme olan Deve Ceketi. Paris fuarında öne çıkan oldu.

Hafif yağmur şimdiye kadar malzemeye zarar veremedi. Sadece damlar. Kaya ile bir ya da diğer hafif çatışma ona şimdiye kadar zarar vermedi. Gerçekten ciddi bir test uzun sürdü. İlk bakışta, Adidas Terrex Downblaze biraz sorun gibi görünüyor. Bu arada çok şey yapabileceğini söyleyebilirim. Küçük bir düşüş ve çamur ve taşın üç metre üzerinde kayma - şaşkınlığım için - yıkanabilir kir dışında ona zarar vermedi.

Özellikle buz tırmanışı, sportif kar ayakkabısı turları veya dağlık bölge turları gibi oldukça yoğun kış aktiviteleri ile bireysel, esnek bir şekilde birleştirilebilir vardiyalarla ve hiçbir durumda kalın bir 40 cm etek boyu ile çalışmak önemlidir

Yelek sadece isteyen tüm erkekler içindir. Erkek yeleği gömlek ve tişört ile iyi giyilebilir ve kıyafeti ustaca yuvarlar. Sert çocuklar için deri yelekler deri arasında ideal bir uzlaşmadır ve bu yüzden çok hızlı terlemezsiniz ve yine de rahat, havalı bir görünüm verirsiniz. Hafif yelekler yaz aylarında soğuk esintiye karşı korur ve ideal bir iklim yaratır.

Omuzlardaki difüzör vanaları sayesinde, hava kumaş katmanları arasında dışarıdan çekilir ve bir tür havalandırma sistemi gibi çalışır. Gerçek bir çaba göstersek bile, altında terlememiz zordu ve gereksiz ısı doğrudan çıkarıldı. Bu aşırı ısınmayı ve daha sonra soğumayı önler.

Islak koruma, özellikle kışın son derece önemlidir. Islanır ıslanmaz, sentetik lifler çok fazla ısı kaybetmez. Öte yandan, ıslaklık pratik olarak işe yaramaz. Burada bir 40 cm etek boyu yardımcı olur, uygun havalarda (sentetik lifler için de önerilir) çekersiniz veya emprenye edilmiş olanlara dikkat edersiniz. Tabii ki, bu sadece sınırlı bir ölçüde yardımcı olur, ancak hiçbir şeyden daha iyidir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku