39 40 beden gömlek

★★★★☆

39 40 beden gömlek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 39 40 beden gömlek?

DÜŞÜNME IŞIKLARI 39 40 beden gömlek yumuşak, elastik, nefes alabilir ve vücudun önünde rüzgar korumasını garanti eder. Hareket özgürlüğü ve koruyucu özellikleri ile soğuk sabahları, kros kayağı ve koşu eğitimi için idealdir. Süper ışık hisseder ve tüm hareketleri onunla alır. Stratejik yerlerdeki yansıtıcı detaylar tasarımı tamamlar.

Bir fonksiyon testinde, manşetlerin avantajları ve dezavantajları olduğunu göreceksiniz. Kollara ek destek vermeleri olumludur ve bu nedenle rüzgar ve ıslaklık zorlukla nüfuz edebilir. Tam eylemde olsanız bile, manşetler sizi bileklerin ötesinde sıcak tutar. Ancak olumsuz olan, daha kötü olanlara kayabilir ve kazakların kollarını her seferinde tutabilmenizdir, böylece manşetlerin arkasına yapışmazlar.

Bu seçenek, sırt çantasına çok fazla ağırlık vermek istemeyenler için en iyisidir. Serin iklimlerde ışıklar iyi çalışır. Bunları soğuk havalarda da kullanabilirsiniz, ancak ek koruma için ek kıyafetler giymelisiniz. Bu modeller genellikle oldukça pahalıdır.

39 40 beden gömlek farklı kesimleri ile karakterizedir. Kombinasyon fark yaratır. Kısa olanları sportif bir görünümle, örneğin erkek şortlarıyla birleştirirken, bir ceketin üzerinde uzun bir tane giymek en iyisidir. Klasikler, husky - aynı zamanda denir - ve barbor erkekler için açık hava uzmanları arasındadır. İngiliz markası mumludur ve ideal olarak hava koşullarına karşı korur. Vahşi doğaya dayanan daha hafif olan, askeri sektördeki diğerlerinin kökenleridir. Hafiflik ve iyi ısı yalıtımı ile karakterizedir. Özel bir yetenekte olduğu gibi, bu vurgulanmalıdır.

SONUÇ Çok fazla ısı potansiyeline sahip hafif bir parça. Optimal ısı ağırlığı oranına değer verenlere Adidas Terrex Climaheat Agravic Down ile iyi tavsiye edilir. Aşağı ile iyi doldurulmuş ve inşaatta sofistike.

Su buharı taşınmasının farklı ilkelerine rağmen, mikro gözenekli membranlarla aynı kapalı, hidrofilik membranlar için de aynı kısıtlamalar geçerlidir: giysinin içi ve dışı arasındaki fark / gradyan ne kadar yüksek olursa, nem taşınması o kadar iyi olur (yukarıya bakın).).

Görünürlük: Kışın hızla karardığı için çocuğunuzun 39 40 beden gömlek hafif olmalı veya ideal olarak reflektörlerle donatılmalıdır. Bu şekilde çocuğunuzu her zaman iyi görebilirsiniz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku