38 beden gelinlik

★★★★☆

38 beden gelinlik için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 38 beden gelinlik?

Ürün detaylarında, 38 beden gelinlik (erkekler) karşılaştırmasında favorilerimizin alıcılarının deneyim raporlarını özetliyoruz. Ayrıntılar ve Fiyatlar bağlantısının arkasında, her makale için birçok ürün resmi ve bilinen en iyi fiyat teklifleriyle bir fiyat karşılaştırması vardır. İlginç bağlantılar ve diğer literatür

Bu tip, örme ve kapitone bölgelerin özellikle işlevsel bir kombinasyonunu sunar. Yastıklı kapitone bölgeleri gövdeyi korur ve örme kollar modern esneklik sunar.

Soğuk geldiğinde ve sıcaklıklar düştüğünde, açık hava etkinlikleri sırasında her zaman sıcak kalma sorunu vardır. Bu gibi durumlarda hepimizin ek sıcaklık istediğine katılıyoruz. Isıtılmış olan bu sorunun çözümüdür - bu giysi, pil ısıtmalı elemanları yapısına etkili bir şekilde entegre ederek sizi aktif olarak sıcak tutar.

Gerçekten sıcak bir 38 beden gelinlik arıyorsanız, kalın bir Primaloft veya sentetik elyaftan yapılmış bir yalıtım ile sonuçlanabilir. Havadar bir şey arıyorsanız, nefes alabilen Swisswool ile iyi bir sürüş yapacaksınız.

Amazon özellikle bir tanesinin satın alınması için uygundur, çünkü burada birçok farklı müşteri incelemesini okuma ve buna göre beklentilerinizi tam olarak karşılayan bir tane bulma fırsatınız vardır. Ayrıca, siparişinizi evden rahatça verebilir ve mümkün olduğunca çabuk teslim edebilirsiniz.

Tasarımcıların en cesur ve en romantik mesleklerden birinin temsilcilerinden ödünç aldığı efsanevi stil - pilotlar. Kısaltılmış uzunlukta, genellikle katı kollu büyük boyuttadır. Bu, geçmiş mevsimlerde geçerli olan geleneksel olanlara layık bir alternatiftir. Neopren, tüvit, deri, yağmurluk kumaşlarından bu tür ürünleri dikin.

Gore-Tex-Infinium malzemesinden yapılmış dış tabakası sayesinde 38 beden gelinlik, Gore-Tex rüzgar durdurucu fonksiyonu ile soğutma rüzgarını vücuttan tamamen uzak tutar. Malzeme ayrıca çok uzun ömürlü ve çok su iticidir. Sıçrama suyu ve yağmur duşlarında, testte vücuda nem nüfuz etmedi. Isınma yapağı malzemesinden yapılmış iç kısım çok yüksek bir konfor seviyesi sağladı ve termal taban tabakası ile birlikte düşük tek haneli sıcaklıklarda bile etkili bir şekilde ısındı. Çok düşük sıcaklıklarda, termal uzun menzilli jarse Gore Wear Progress Thermo ile kombinasyon orta katmanlı bir katmandır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku