3 ü 1 arada mevsimlik mont

★★★★☆

3 ü 1 arada mevsimlik mont için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 3 ü 1 arada mevsimlik mont?

Belki de uzun yıllar boyunca size eşlik edecek uygun bir 3 ü 1 arada mevsimlik mont buldunuz - tıpkı APTRO * veya Burton * gibi elbette sadece günlük hayatta değil, aynı zamanda yağmur, kar ve buz gibi soğuktan da mükemmel bir şekilde korunmak için en uygunudur. bir kış tatili olun. Böylece sarılmış sadece soğuk zevke dalabilirsiniz.

Anorakların aksine, parkas daha uzun bir kesim ve kalçanın üzerinde uzanır. Kadınlar için versiyonlar, bel bölgesinde bir kordonlu bir kemer veya bir büzgü ile donatılmıştır, böylece şekle uyarlanabilirler. Kış parklarının çoğunda büyük bir başlık ve birkaç geniş çanta vardır. Sürekli fermuar ve ek düğme plaketi rüzgarın nüfuz etmesini önler. Kış parkları genellikle koyu mavi, zeytin veya koyu yeşil gibi tipik ordu renklerinde görülür. Bunun iyi bir nedeni var, çünkü parkas ABD ve Alman ordusunun klasik kış kıyafetlerinin bir parçası. Askeri görünümü seviyorsanız, sizin için böyle bir model yapılır.

Bir düşmanı var ve bu su. Çoğu aşağı doldurulmuş odalara sahip sentetik liflerden oluşur. Şiddetli yağmurda veya karda ve ıslakta, ısınma işlevini büyük ölçüde kaybeder. Aşağı sadece hayvanların iç çamaşırları olduğundan, doğadan suya karşı bir koruma yoktur.

Polyester ayrıca her türlü 3 ü 1 arada mevsimlik mont için sık kullanılan bir malzemedir. Çok yönlü, bakımı kolay, cilt dostu ve hafiftir, bu nedenle genellikle blousons, kış ve spor tekstilleri için kullanılır. Tekstilleri düşük sıcaklıkta yumuşak bir döngüde polyester ile yıkamanızı öneririz.

Hepsi sipariş edildi ve kadın S ve erkek M ve L boyutlarında test edildi. Onları sonbahar ve kış turlarında, çoğunlukla yükseliş için sırt çantasında ve zirvede veya iniş için kullandık.

Katman hayranı olsam (birbirinin üstünde birçok parça) ve genellikle kalın bir parça olmadan yapsam bile, maalesef başka bir şey yapamıyorum. Bazen çok soğuk, ıslak ve iğrenç. Ama birine karşı konuşan şey? Bazı erkekler ve ben çok tıknaz ve anlaşılır olduklarında hoşlanmıyoruz. Ancak bu arada, birçok moda markası sorunu fark etti ve dar, şık ve vurgulanmış silüetleri entegre etti. Bir tane satın almadan önce, kalbe aşağıdaki önemli faktörleri almalısınız:

İster şehirde ister yürüyüş yaparken veya boş zamanlarınızda özel olarak: erkekler için doğru 3 ü 1 arada mevsimlik mont ile kendinizi hava koşullarından korur ve kişisel moda tarzınızın altını çizersiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, erkekler için klasik olan çok çeşitli fonksiyonel ve moda varyantları sunar. İlkbahar ve yaz aylarında ışık performansları yapılırken, rahatsız edici hava koşulları karşısında rahatlık için rahat bakım. Açık havada kalmaktan kaçınamazsanız, bu sizin sadık arkadaşınızdır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku