3 boyutlu kumaş elbise

★★★★☆

3 boyutlu kumaş elbise için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 3 boyutlu kumaş elbise?

Down, ıslakken izole etme yeteneğini kaybeder ve bu nedenle bu listedeki tüm 3 boyutlu kumaş elbise neme karşı bir miktar koruma sağlar. Çoğu suya dayanıklı veya su iticidir, yani. sıkıca dokunmuş bir üst malzemeye ve hafif nemin soyulmasına izin veren kalıcı bir su itici (DWR) kaplamaya sahiptirler. Bunu işlenmiş veya hidrofobik aşağı ile birleştirmek (aşağıya eklenen ve su emilimini azaltan ve daha hızlı kurumasını sağlayan bir işlem) ıslak ve şiddetli karda bile oldukça etkili bir sisteme sahiptir.

Yaz sonunda geçti ve tarlayı gri sonbahar günlerine bıraktı. Modaya uygun bir sıcaklık ile kendinizi soğuk sıcaklıklara karşı korumanın zamanı geldi. En güzel modelleri bulmanız için yolumuzu yaptık...

Başka bir satın alma kriteri, Bunların kalitesi bir yandan aşağı miktarla, diğer yandan geçirgenlik, nefes alabilirlik ve malzemenin işlenmesi gibi faktörlerle belirlenebilir.

Hamilelik modası artık eski moda değil, aksine. Hamile kadınlar için güzel kışlık montlar sunulmaktadır. Mamalious, 3 boyutlu kumaş elbise ürün yelpazesinde de çok moda olan bir üreticidir. Noppies ayrıca herhangi bir stile uyan tüm anne adayları sunar. bir göbek deliği olarak giyilebilir, aynı zamanda anne adayı olarak bilmeniz gereken başka bir markadır. Soğuk kış günlerini rahat bir şekilde geçirmeniz gereken slogana göre, kaput, fermuar ve stand-up yaka ile geniş bir seçim bulacaksınız.

Kaputunuz veya kaputunuz yoksa sizin için önemlidir? İstenirse, başlık çıkarılabilir olmalı veya bir bisiklet veya tırmanma kaskını örtmelidir? Ayarlanabilir davlumbazlarımız mükemmel uyum sağlar.

Membranlar Yıllar içinde rüzgar ve su geçirmez dış tabaka için piyasada çok katmanlı laminatlar kurulmuş ve sürekli iyileştirilmiştir. Membranlarla, bir yandan kış ve dış giyim rüzgarını ve su geçirmez hale getirmek, diğer yandan nefes alabilirliği sağlamak mümkün oldu, yani., Su buharı dışarıya nüfuz edebilir.

Isınan havanın kollardan veya 3 boyutlu kumaş elbise alt kısmından kaçamaması için, kapüşonlu kılavuzlara kol uçlarında Velcro manşetler ve ayarlanabilir bir etek verilmiştir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku