2018 gelinlik modası

★★★★☆

2018 gelinlik modası için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2018 gelinlik modası?

Dünyanın en iyi ve en sıcak 2018 gelinlik modası inanılmaz derecede pahalı olması gerekmez, ancak sizi kış boyunca sıcak ve kuru hale getirmek için yukarıdaki noktaları karşılamalıdır.

Sadece asil bir takım için yüksek kaliteli bir detay olarak bir kazanç değil, aynı zamanda kışın moda aksesuarı olarak şiddetle tavsiye edilir: modaya uygun bir yelek. Altında ek soğuk koruma olarak veya kışın ılıman günlerde, deri veya kumaştan yapılmış olsun: modaya uygun bir yelek her zaman uygun bir vurgu oluşturur.

Nasıl kururum?Sahipler modellerini erkekler için yıkadıklarında, modelin en iyi nasıl kurur olduğu sorusu ortaya çıkar. Erkekleri kurutmanın en kolay yolu kurutucudadır. Bununla birlikte, tüm modeller çamaşır kurutma makinesinde kurutmak için uygun değildir. Bu nedenle, etiketi önceden kontrol etmek ve modelin kurutucuda kurutmaya uygun olup olmadığını okumak en iyisidir.

2018 gelinlik modası, iş hayatında ciddi bir görünüm için oldukça uygun değildir: bir takım elbise ile birlikte görürler veya. bir iş pantolonu tutarlı değildir. Paltolar, hendek katları veya geleneksel tankerler bu vesilelerle daha iyi uyum sağlar. Kahverengi, siyah, gri veya bej gibi sessiz renkler de kullanmalısınız - katlar özellikle zarif görünüyor ve benekli bir görünüme sahip. Stand-up yaka modern görünüyor, ters yaka klasik. Arkada daha fazla hareket özgürlüğü istiyorsanız, arka yarıklı modeller bir ipucudur.

Sonuç: Kerbl modeli modaya uygun görünüyor, ancak çok pratik değil: çantalar eksik. Özellikle nefes almaz, ancak binici modeli daha az terli sürüş derslerinde tutabilir.

Çamaşır kurutma makinesi uygun bir kapasiteye sahip olmalıdır. Takılı tenis topları ile aşağı güzel kabarık olur. Havada kuruturken, günde birkaç kez çalkalanmalıdır. Bazıları kimyasal temizlik gerektirir. Elde yıkama için bakım talimatları bugün neredeyse hiç bulunamamıştır.

Columbia Heavenly gibi bir 2018 gelinlik modası dezavantajları nelerdir? Neredeyse karşılaştırılabilir bir kadar küçük bir durumda paketlenemez (sentetik yalıtım çok daha az sıkıştırılabilir) ve ağırlık için aynı ısıyı almayacaksınız. Soğukta sarılma için oldukça iyi notlar alır, ancak gerçekten soğuursa, muhtemelen ekstra bir katman koymak isteyeceksiniz. Bunun dışında, hem açık hem de kentsel kullanım için iyi görünüyor, çeşitli güzel renklerde mevcut ve fiyat göz önüne alındığında her yıl popüler kalıyor.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku