2018 deri ceket

★★★★☆

2018 deri ceket için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2018 deri ceket?

Gore-Tex-Infinium malzemesinden yapılmış dış tabakası sayesinde 2018 deri ceket, Gore-Tex rüzgar durdurucu fonksiyonu ile soğutma rüzgarını vücuttan tamamen uzak tutar. Malzeme ayrıca çok uzun ömürlü ve çok su iticidir. Sıçrama suyu ve yağmur duşlarında, testte vücuda nem nüfuz etmedi. Isınma yapağı malzemesinden yapılmış iç kısım çok yüksek bir konfor seviyesi sağladı ve termal taban tabakası ile birlikte düşük tek haneli sıcaklıklarda bile etkili bir şekilde ısındı. Çok düşük sıcaklıklarda, termal uzun menzilli jarse Gore Wear Progress Thermo ile kombinasyon orta katmanlı bir katmandır.

Fermuar ve havalandırma Çoğumuz, hareket özgürlüğü sunan ve optimum hava sirkülasyonu sağlayan iki yönlü bir fermuar ile donatılmıştır. Bu işlev bisiklete binmek için idealdir. kolların altındaki havalandırma fermuarları da aktif kullanım için donatılmıştır, bu da yürüyüş, bisiklet veya kayak yaparken özellikle avantajlıdır. Son olarak, ultra küçük ambalaj hacimleri sayesinde, kabuksuz paketimiz sol yan cebinde paketlenebilir.

Ayrıca fermuarlı iki yan cebi vardır. Ayrıca, bu cepler iç kısımda sıcak bir polar kumaş ile donatılmıştır. Bu şekilde, elleriniz soğuk algınlığı saldırılarına iyi hazırlanır.

Erkekler için 2018 deri ceket, çeşitli şekillerde birleştirilebilen moda klasikleridir. Yüksek kaliteli işçilik sayesinde, onlarca yıl olmasa da yıllarca güvenilir hizmetler sunarlar.

Benliğin uzun ömürlülüğüne gelince, oldukça dayanıklıdırlar. Tabii ki, bu aynı zamanda üreticiye ve kullanılan malzemelere de bağlıdır, ancak ısıtma elemanları olmadan diğer benzer katlardan daha düşük değildir.

Erkekler için, ellerinizi sıcak tutan bir başlık ve iki yan cep var. Ayrıca cüzdanınızı, telefonunuzu veya diğer aksesuarlarınızı göğüs yüksekliğinde başka bir cebe iyi saklayabilirsiniz.

İçinde pürüzlü bir sayesinde, süper kabarıktır ve örn. yukarıda bahsedilen 2018 deri ceket Sadece büyük yakayı bir eşarp olarak kullanmakla kalmaz, aynı zamanda bir başlık olarak da giyebilirsiniz (yağmur ve rüzgarda sık sık takdir ettiğim)!) - şık ve işlevsel!

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku