2016 model gelinlik

★★★★☆

2016 model gelinlik için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2016 model gelinlik?

Dünyanın en iyi ve en sıcak 2016 model gelinlik inanılmaz derecede pahalı olması gerekmez, ancak sizi kış boyunca sıcak ve kuru hale getirmek için yukarıdaki noktaları karşılamalıdır.

Polyesterler, PET şişeler, folyolar ve diğer yapılar gibi günlük ürünlerin üretiminde kullanılan sentetik plastiklerdir. Değişiklikler tekstil endüstrisinde de bulunabilir.

Nefes alabilen modeli her zaman giymek istemiyorsanız, ancak sadece acil bir durumda olmak istiyorsanız, dahil edilen yardımcı çantadan yararlanacaksınız. Herhangi bir sorun olmadan çantada saklanabilir ve bu nedenle yerden tasarruf etmek için bir sırt çantasının içinde yer bulmak için idealdir.

Gerçekten sıcak bir 2016 model gelinlik arıyorsanız, kalın bir Primaloft veya sentetik elyaftan yapılmış bir yalıtım ile sonuçlanabilir. Havadar bir şey arıyorsanız, nefes alabilen Swisswool ile iyi bir sürüş yapacaksınız.

Instagram'daki moda tutkunları bize en şıkın en iyi nasıl birleştirilebileceğini gösteriyor. Lisa Hahnbück, hafif kaburga örgülü eteği kaba, karanlık olanla birleştirir ve ustaca bir mola verir. Xenia Adonts, konyak renginde taklitlerini oluşturmak için hafif, hafif pantolon ve ayak bileği botlarını birleştirerek soğuk mevsim için zarif bir görünüm yaratır. Önümüzdeki sezonda rahat olmasını istiyorsanız, beyazını anne kot pantolonuna ve botlarına taşıyan Sonia Lyson'un görünümünü kullanabilirsiniz.

Amazon.de'deki fiyatı görün Ceket daha uzun olduğu için bacaklarınız sıcak tutulur ve rüzgarın böbreklerinizi almanın bir yolu yoktur. Ördek dolgulu ceket, vücut ve dış dünya arasında bir ısınma tabakası sağlar ve sizi dondurmayacağı garanti edilir. Bununla birlikte, aşağı katın çok cömertçe doldurulmadığı ve sadece orta bir süre için sizi gerçekten sıcak tuttuğu belirtildi. Öte yandan, bu nefes alabilirliği teşvik eder ve rahat bir uyum sağlar. Baz olarak daha sıcak bir kazak ile ısı da sağlayabilirsiniz.

Polartec Power streçten yapılmış yumuşak manşetlerin çok hoş olduğunu gördüm. 2016 model gelinlik yüksek rüzgar geçirmezdir ve DWR kaplama sayesinde hafif kar veya çiseleme duşlarına bile dayanıklıdır. Buna ek olarak, nefes alabilir, bu yüzden snowboard veya kar ayakkabısı yaparken kendi suyumda olduğumu hiç hissetmedim.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku