2 yaş yelek

★★★★☆

2 yaş yelek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 2 yaş yelek?

Bu ışığın oldukça ince, nispeten yumuşak ve rüzgar geçirmez dış malzemesi 2 yaş yelek, şimdiye kadar açıklanan katı dış malzemelerden daha fazla değişiklik sunmaktadır. Bunların çoğu soğan prensibi için mükemmeldir, yani.yağmur yağdığında sadece bir tane çekersiniz, gerçekten düşük eksi sıcaklıklarda bu türden ikisini birleştirir veya altında gerçekten sıcak bir şey çekersiniz. Avantajı: Farklı soğuk sıcaklıklara esnek bir şekilde tepki verebilir ve hareket halindeyken hızlı bir şekilde aşırı ısınmazsınız.

Lisa RädleinTermal + rüzgarlık Shimano tarafından bu özellik olarak adlandırılır: gerekirse önlük manyetik klipsler kullanılarak ön tarafa asılabilir, böylece göğse karşı belirgin ek koruma sağlar. Gore

Polyester kapağın bir başka artı noktası su direncidir. Tamamen su geçirmez olmasa da, yağmurda sıkışırsanız sizi kuru tutabilir. Ayrıca rüzgar koruması da sunar. Bunu daha da iyileştirmek için, bazı üreticiler modellerini bir DWR kaplama (dayanıklı su itici) ile donatmaktadır. Su içine emilmez, ancak inciler haline gelir ve yuvarlanır.

S.Oliver 2 yaş yelek iyi ve ucuz bir alternatiftir. Bu aslında polyester ile dolu bir tanesidir. Bu sadece ısınmakla kalmayıp aynı zamanda iyi görünen ucuz bir alternatiftir.

İki tür kışlık kat vardır: kürk yakalı ve kürk yakalı olanlar. SOLID'in oldukça iyi derecelendirilmiş kısmı, pratik çıkarılabilirlik sayesinde her ikisine de aittir. Grev deriz!

Bazı özelliklerimizi ve katlarımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Ve şimdi size çok eğlenceli göz atma diliyoruz. Doğru olanla güzel - ve çok soğuk değil - kış zamanı!

Bize 2 yaş yelek zaman içinde daha az su geçirmez olup olmayacağı sorulur. Cevap, ölçülmesi oldukça zor olsa da, bunu yapmaları muhtemeldir! Bu nedenle, kumaş daha az su geçirmez değildir, ancak belirli bir miktar aşınma beklemeniz gerekir. İplikler bir şekilde genişleyebilir, bu da dokunun yapısını etkileyebilir ve zamanla daha fazla suyun geçmesine izin verebilir. Bununla birlikte, bu Ripstop gibi esnek bir malzeme ile yapılabilir. Tavsiyemiz onunla ilgilenmek ve gerçekten sadece kişisel ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa yeni bir tane satın almaktır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku