2 renk görünen elbise

★★★★☆

2 renk görünen elbise için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 2 renk görünen elbise?

2 renk görünen elbise temiz havada ısındığında yumuşak ve esnektir. Geniş uyum sayesinde serbestçe hareket edebilir ve eğitimden ödün vermenize gerek yoktur. Dri-FIT teknolojisi ile donatılmış erkekler için, yoğun egzersizler sırasında bile kuru bir his sağlar. Doku deriden ter boşaltır ve inanılmaz derecede hızlı kurur - böylece hedeflerinize ulaşmak için kendinize güvenebilirsiniz. Yükselen sıcaklıklarda tazelik hissi için erkekler için nefes alabilen bir seçim yapın. File astarlı ve havalandırma elemanlarına sahip tasarımlar, ısının dışarıya boşaltılması ve soğuk havanın içeri girmesi için ekstra hava sirkülasyonu sağlar. Böylece aşırı ısınmaya veda edebilir ve kendinizi havaya uçurabilirsiniz.

Membranlar Yıllar içinde rüzgar ve su geçirmez dış tabaka için piyasada çok katmanlı laminatlar kurulmuş ve sürekli iyileştirilmiştir. Membranlarla, bir yandan kış ve dış giyim rüzgarını ve su geçirmez hale getirmek, diğer yandan nefes alabilirliği sağlamak mümkün oldu, yani., Su buharı dışarıya nüfuz edebilir.

Farklı cevap türleri hakkında soru soran herkes, iki kategoriye ayrılmış bir cevap alacaktır. Bir yandan, doldurma açısından farklılık gösterirken, diğer yandan, bireysel modeller kesimleri açısından farklılık gösterir.

Ancak altına (Naketano veya 2 renk görünen elbise gibi) uygun bir ısınma yeleği koyarsanız, daha serin bölgelere de eşlik eder. Böyle bir kombinasyonda, kuzey seyahat destinasyonları (İrlanda gibi) için çok uygun olacaktır.

Katman hayranı olsam (birbirinin üstünde birçok parça) ve genellikle kalın bir parça olmadan yapsam bile, maalesef başka bir şey yapamıyorum. Bazen çok soğuk, ıslak ve iğrenç. Ama birine karşı konuşan şey? Bazı erkekler ve ben çok tıknaz ve anlaşılır olduklarında hoşlanmıyoruz. Ancak bu arada, birçok moda markası sorunu fark etti ve dar, şık ve vurgulanmış silüetleri entegre etti. Bir tane satın almadan önce, kalbe aşağıdaki önemli faktörleri almalısınız:

Bu etikete sahip su geçirmez ürünler suya karşı korunmaktadır. Ancak dikkatli olun: bazı cihazlar sadece yağmur veya sise karşı sıçrama korumasına sahiptir, diğerleri su altında birkaç metrelik su basıncından bile kurtulur. Ekteki bilgiler okunmalıdır.

ProContraFleece astar. Figür sarılma kesimi tüm rakamlar için uygun değildir. Rüzgar geçirmez ve su itici. 2 renk görünen elbise testimizde Vaude'den bir model seçtik. Şehir bisikletçileri, özellikle ilkbahar ve sonbaharda, elverişsiz koşullarda onları kuru tutarlar. Özellikle sevdiğimiz şey: Bisikletçi II farklı versiyonlarda mevcuttur, örn. parka olarak da.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku