2 el şişme yelek

★★★★☆

2 el şişme yelek için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 2 el şişme yelek?

2 el şişme yelek olarak mülkleri nedeniyle, nefes alabilirlikleri elbette sınırlıdır. Kelepçeler oldukça sıkı ve basit. Bu durumda, polar veya Polartec Power streç ile bir perde ucu, kullanım konforunu önemli ölçüde artıracaktır. Kollar boyuta (M) kıyasla oldukça kısa olduğu ve göğüs bölgesinde karın veya sırt alanından daha kalın olan aşağı dolgu olduğu için uyum benim için biraz alıştı. Sonuç olarak, giyildiğinde biraz hantal görünüyordu.

Tırmanma, dağcılık veya yüksek irtifa turları talep etmek için esnek bir tur - Rab Electron'un vaat ettiği şey bu. Tırmanma, kızak ve soğukta dururken, dolumunun ne yapabileceğini gösterebildi. ŞİMDİ DAHA AZ test raporlarıMeineteryx Atom SL Hoody testte

Her kış aynı sorun. Benimki yeterince sıcak? Hala beğendim? Ve hala hoşuma gidiyor? Patrick Wilke'den sizin için sorduk ve konuyla ilgili tüm önemli ipuçlarını bir araya getirdik.

Bu listedeki 2 el şişme yelek büyük çoğunluğu, sentetik yalıtımdan daha sıcak ve daha havadar olan dolguyu kullanır. Bununla birlikte, ikincisi ıslakken bile önemli ölçüde daha ucuz ve izole edilmiştir. Columbia Heavenly harika bir fiyat için çekici bir tanesidir. Şirket içi polyester dolgu, su itici bir dış kabuk, rahat bir başlık ve fiyat için şaşırtıcı derecede iyi bir uyum ile birlikte gerekli ısıyı (dolum ağırlığı dahil değildir) sağlar. İsme rağmen, Göksel kesinlikle aşağı kadar yastık gibi değildir, ancak iyi görünümlü bir şeydir

Özellikle karanlık sezonda, renkli olmalı ve yansıtıcı alanlarla en iyi şekilde donatılmalıdır. Okula koşan veya yoldaki bir arkadaştan eve dönen çocukları görmenin tek yolu budur. Ancak çok kar yağan bir bölgeden geliyorsanız, beyaz bir arka planda bile açıkça göze çarpmalıdır.

Su direncini artırmak için aşağı savunma teknolojisi ile tedavi edilir. İyi fiyatı, aşırı sıcaklıklar için tasarlanmadığını yüksek kaliteli düşünme arasında en iyi seçimdir.

Günlük yaşam ve eğlence için çok yönlü yoldaşlar 2 el şişme yelek üst malzeme ve stand-up yaka taslaklara karşı koruma sağlar. Dahili elastik bant bol hareket özgürlüğü sunar. Ayrıca kış renklerinde bir başlık ile çekici hale gelir. Yakanın içindeki yumuşak astar ve örgü sıcaklık sağlar. Önemli aksesuarlar kesici uç ve fermuar ceplerine güvenle yerleştirilir. Bazı modellerde, başlık gerektiği gibi bir fermuarla ayrılabilir. Çözüm açık hava etkinlikleri ve spor içindir. İçindeki hasır astar ve dış kısımdaki poliamid nefes alabilir, rüzgar ve su geçirmez hale getirir. Etek ve kollardaki elastik örme manşetler güvenli aşınma hissini destekler. OTTO'da çevrimiçi ucuz erkekleri bulun ve erkeklerin kısa kollu gömleklerinin yanı sıra erkek troyerleri ve erkeklerini keşfedin!

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku