12 13 yaş sweatshirt

★★★★☆

12 13 yaş sweatshirt için en iyi fırsatları bulmak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Uzmanlarımız sizin için piyasada bulabileceğiniz en iyi incelemeleri hazırladı.

En iyi ürünler

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Neden satın al 12 13 yaş sweatshirt?

Soğuk günlerde evi terk etmek zorunda kalırsanız, ısınma 12 13 yaş sweatshirt biri olmadan yapmamalısınız. Dolguları, fonksiyonel malzemeleri ve kaput gibi ısınma detayları ile düşük sıcaklıklar için iyi hazırlanmıştır. Şapka, eldiven ve ısınma tekneleri ile kışın açık havada zaman geçirebilirsiniz.

Membranlar Yıllar içinde rüzgar ve su geçirmez dış tabaka için piyasada çok katmanlı laminatlar kurulmuş ve sürekli iyileştirilmiştir. Membranlarla, bir yandan kış ve dış giyim rüzgarını ve su geçirmez hale getirmek, diğer yandan nefes alabilirliği sağlamak mümkün oldu, yani., Su buharı dışarıya nüfuz edebilir.

Başlangıçta, aşağı inmenin çok, çok hafif olduğunu söylemiştik. Ayrıca mükemmel bir şekilde sıkıştırılabilir veya sıkıştırılabilirler. Bu, onları en aza kadar katlayabileceğiniz / yuvarlayabileceğiniz avantajına sahiptir.

Dolgu farklı kalınlıklarda ve dolayısıyla farklı sıcaklıklarda olabilir. Dolgu kalınlığı hakkındaki bilgileri (bizim için mevcut olduğu ölçüde) ilgili ürün açıklamasında »Doldurma ağırlığı« altındaki teknik detaylar altında bulabilirsiniz. 12 13 yaş sweatshirt ile bu sadece bir gram spesifikasyonudur, dolgu lifleri ile g / m²'lik bir gösterge bulacaksınız.

Paltolar parkas'tan farklı değildir, çünkü daha uzun kesilirler, ancak bel bölgesinde her zaman özelleştirilemezler. Farklı malzemelerden oluşabilir ve sadece günlük kullanım için değil, aynı zamanda dış mekan kullanımı için de uygundur. Bazı kışlık katlar yüksek stand-up yaka ile donatılmıştır, diğerleri baş ve boynu güzel ve sıcak ve kuru tutan bir başlık ile donatılmıştır. Dış cepler ve sürekli kapatma genellikle her zaman mevcuttur.

Rüzgar şansı yok: Assos'tan Mille GT Ultraz Winter'ın entegre bir yüz maskesi var. Boyuna sıkıca dikilir, aynı zamanda boynu ve yüzü düşük sıcaklıklarda korur. Shimano

Polyester ayrıca her türlü 12 13 yaş sweatshirt için sık kullanılan bir malzemedir. Çok yönlü, bakımı kolay, cilt dostu ve hafiftir, bu nedenle genellikle blousons, kış ve spor tekstilleri için kullanılır. Tekstilleri düşük sıcaklıkta yumuşak bir döngüde polyester ile yıkamanızı öneririz.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku